Korzystny outsourcing usług księgowych w Biurze Rachunkowym Aktywa

Outsourcing, czyli przekazanie firmie zewnętrznej usług księgowych, wiąże się z wieloma korzyściami dla Twojej firmy.

Działalność gospodarczą prowadzi się dla realizacji określonego zakresu zyskownych usług. Wydzielenie na zewnątrz usług księgowych pozwala na koncentrację na podstawowym zakresie działalności firmy.

Istotnym aspektem jest fakt, że pozyskuje się wysokiej klasy, certyfikowanego specjalistę w zakresie księgowości, który zapewnia bezpieczeństwo i profesjonalizm. Korzysta się też z szerszych doświadczeń, zdobytych przy obsłudze innych klientów. Dodatkowo usługa ta jest świadczona w cenie niższej od pensji pracownika etatowego i w całości wliczana w koszty działalności. Warto podkreślić, że w cenie tej mamy zagwarantowaną aktualną wiedzę, wspartą licencjonowanym, profesjonalnym oprogramowaniem księgowym oraz zewnętrzną przestrzeń na przechowywanie dokumentów. Nie musimy się również martwić dodatkowymi kosztami związanymi ze składkami ZUS, pracowniczym pakietem socjalnym, czy urlopami, jak jest to w przypadku własnego pracownika księgowości.

Bezpieczeństwo przechowywanych danych, zarówno w formie materialnej, jak i na dyskach czy serwerach, jest gwarantowane w formie umowy, podobnie jak etyka i poufność w działaniach. Stały opiekun dostępny jest poprzez różne kanały komunikacji, a biuro gotowe na przyjęcie i rozmowę przy smacznej kawie.

Zyskaj bezpiecznego partnera w Twoim biznesie. Skorzystaj już dziś z usług Biura Rachunkowego Aktywa!

Formularz kontaktowy:

tel: 71 332 38 35

tel: 71 338 41 65

 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości

Zakres działalności:

Potwierdzeniem kompetencji naszego zespołu są certyfikaty uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o nr 27098/01 i nr 17781/2007 wydane przez Ministerstwo Finansów.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła, dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Zamknij