Poznaj nas bliżej i zacznijmy współpracę!

Pełna nazwa naszego biura rachunkowego to Kancelaria Usług Audytorskich i Księgowych “Aktywa” Sp. z o.o. i zostało wyodrębnione do obsługi księgowej w 2010 roku.

Naszymi klientami są zarówno firmy duże, jak i średnie oraz małe – mamy doświadczenie i ofertę przygotowaną dla każdej wielkości firmy. Sprawdź jak wiele korzyści daje Twojej firmie outsourcing usług księgowych.

Zakres branż jest bardzo szeroki: sprzedaż detaliczna (spożywcza, odzieżowa, wyroby jubilerskie, HoReCa), sprzedaż hurtowa (maszyny rolnicze, wyposażenie domu), spółki prawa handlowego, wspólnoty mieszkaniowe, usługi remontowo-warsztatowe, budowlane, produkcja aż po branżę filmową, teatr, lekarzy i wiele innych.

Warto zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów.

Nasze biuro rachunkowe tworzy 11 ekspertów z zakresu księgowości, kadr i płac, szkoleń, zarządzania oraz opieki nad klientami (również w języku angielskim). Zasoby i specjalistyczne narzędzia, którymi dysponujemy, umożliwiają w pełni profesjonalną obsługę:

  • nowoczesne biuro w niedalekiej okolicy centrum Wrocławia i autostrady A4,
  • zaawansowane narzędzia IT – obecnie Enova, Teta, Insert GT, R2Płatnik, Tenvirk oraz Saldeosmart,
  • pełna infrastruktura niezbędna do pracy oraz pomieszczenie do przyjmowania klientów wraz z zapleczem socjalnym
  • dostęp do aktualnych informacji dzięki firmowym zasobom w druku i online.

 

Zakres działalności:

Potwierdzeniem kompetencji naszego zespołu są certyfikaty uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o nr 27098/01 i nr 17781/2007 wydane przez Ministerstwo Finansów.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła, dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Zamknij