Wybierz właściwie. Działalność gospodarcza? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Spółka komandytowa?

  • Oferujemy usługi doradztwa biznesowego w zakresie formy prowadzenia działalności, wyboru formy opodatkowania jak również korzystnych rozwiązań podatkowych.
  • Pomagamy w analizie opłacalności inwestycji, kosztów zatrudnienia i księgowego rozliczania projektów biznesowych.
  • Znamy wiele ciekawych rozwiązań biznesowych zapewniające właściwy stopień odpowiedzialności i bezpieczeństwa majątku właścicieli, np. sp. z o.o., sp. z o.o. sp.komandytowa.

Formularz kontaktowy:

tel: 71 332 38 35

tel: 71 338 41 65

 

Imię i nazwisko *

Adres email *

Treść wiadomości

Zakres działalności:

Potwierdzeniem kompetencji naszego zespołu są certyfikaty uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o nr 27098/01 i nr 17781/2007 wydane przez Ministerstwo Finansów.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła, dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Zamknij